Staże

STAŻE DLA STUDENTÓW WYDZIAŁU WZORNICTWA

DLA KOGO? Studentki oraz Studenci 3 roku, I stopnia na Wydziale Wzornictwa.

Zapraszamy do udziału w płatnych 2-miesięcznych (8-tygodniowych) stażach dofinansowanych ze środków Funduszy Europejskich w ramach projektu Akademia Sztuki w Szczecinie_PROJEKT KARIERA.

Celem staży jest umożliwienie Studentom/Studentkom wzbogacenia umiejętności praktycznych i zdobycia doświadczenia zawodowego.

 

WAŻNE TERMINY:

Przyjmowanie zgłoszeń na staże – 1-12 lipca 2020

Ogłoszenie wyników rekrutacji – 13 lipca 2020

Termin stażu – 1 sierpnia – 30 września 2020

 

INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Zapraszamy Przedsiębiorstwa zainteresowane przyjęciem Studentów/Studentek na 2-miesięczne (8-tygodniowe) staże dofinansowane ze środków Funduszy Europejskich do przystąpienia do projektu Akademia Sztuki w Szczecinie_PROJEKT KARIERA.

Celem staży jest umożliwienie Studentom/Studentkom wzbogacenia umiejętności praktycznych i zdobycia doświadczenia zawodowego. Staże w ramach projektu adresowane są do Studentek i Studentów 2 lub 3 roku I stopnia na Wydziale Wzornictwa (Kolegium Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie).

Wymiar czasu pracy stażysty wynosi łącznie 320 godzin. Wynagrodzenie stażysty finansowane jest z projektu. Na czas trwania stażu Pracodawca wyznacza w przedsiębiorstwie Opiekuna/kę stażu oraz osobę upoważnioną do kontaktów z Akademią Sztuki w Szczecinie.

Zainteresowane Przedsiębiorstwa prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM:

Regulamin

 

Do ściągnięcia:

Karta Zgłoszeniowa

Deklaracja i Oświadczenie

Wniosek o refundację kosztów zakwaterowania

 

Sekretariat:

Agnieszka Mazur – agnieszka.mazur@akademiasztuki.eu

 

W razie pytań prosimy o kontakt z Koordynatorką:

Emilia Łapko

emilia.lapko@akademiasztuki.eu