WSW

II EDYCJA PROGRAMU STAŻOWEGO – kierunek Grafika i Architektura Wnętrz! CZAS START!

Drodzy Studenci/Studentki 2 roku I stopnia oraz 1 roku II stopnia na kierunku Grafika (specjalność grafika artystyczna i grafika projektowa) oraz Architektura Wnętrz zapraszamy do udziału w 2-miesięcznych (8-tygodniowych) stażach dofinansowanych ze środków Funduszy Europejskich w ramach projektu Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY.

Celem staży jest umożliwienie Studentom/Studentkom wzbogacenia umiejętności praktycznych i zdobycia doświadczenia zawodowego.

Jesteś zainteresowany/a? Zapoznaj się z regulaminem oraz umową stażu! (wszystkie pliki do pobrania)

REGULAMIN
R_zał.1_Karta zgłoszenia_2019
R_zał.2_Deklaracja_i oświadczenie_2019
R_zał.3_Dziennik_2019
R_zał.4_Wniosek-o-refundację-kosztów-zakwaterowania_2019

UMOWA STAŻU_2019
Umowa_zał.1_program stażu_2019 (załącznik konieczny do druku oraz wypełnienia przy podpisywaniu umowy)
Umowa_zał.2_dane_stażysty_do_wyplaty_2019
Umowa_zał.3_lista_obecności_2019
Umowa_zał.4_sprawozdanie_2019
Umowa_zał.5_zaświadczenie_2019

Nabór w pierwszej edycji odbywa się do 31.05.2019 (piątek) do godz. 20.00 (email) lub do 30.05.2019 (czwartek) do godz. 10.00 (sekretariat WSW)

Jeśli jesteś zdecydowany/a wypełnij kartę zgłoszenia (załącznik nr 1) i wyślij do:

Sekretariat WSW:
Agnieszka Jankowska – agnieszka.jankowska@akademiasztuki.eu
Biuro Karier AS:

Ilona Gałka – ilona.galka@akademiasztuki.eu

lub złóż osobiście w gabinecie 106, I pietro, Pałac pod Globusem.

W razie pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem:
dr Olga Kiedrowicz-Świtalska
Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy – graficzną mapę ułatwiającą zrozumienie całej procedury stażowej!

ZAWODOWY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Studenci/tki WMiNM oraz WSW


Rozpoczynamy zapisy na zawodowy kurs języka angielskiego! A to wszystko w ramach projektu „Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY” realizowanego w zakresie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Zawodowy kurs języka angielskiego dedykowany jest Studentom/Studentkom 2 i 3 roku I stopnia oraz 1 i 2 roku II stopnia na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów oraz Wydziale Sztuk Wizualnych.

Język angielski zawodowy to możliwość zdobycia umiejętności pozwalających każdemu z Uczestników/Uczestniczek na sprawne i skuteczne posługiwanie się̨ językiem obcym podczas nawiązywania kontaktów, prezentacji projektów na międzynarodowych konferencjach i prowadzenia współpracy zagranicznej. Kurs języka angielskiego ukierunkowany jest na słownictwo i zwroty potrzebne w pracy zawodowej w przemysłach kreatywnych – uzupełniony o szybkie metody rozwiązywania typowych problemów językowych w trakcie pracy.  

Liczba miejsc: 40 (4 grupy po 10 osób)

Kurs będzie realizowany od marca 2019 do czerwca 2019 roku.

Liczba godzin kursu: 60 godzin w całym cyklu – 4 godziny tygodniowo (1 godzina kursu – 45 minut)

Każdy Student/Studentka biorący udział w powyższym kursie dodatkowo bierze udział również w szkoleniach grupowych i indywidualnych z doradcą zawodowym!

Jesteś zainteresowany/a? Napisz do Wydziałowych Koordynatorów!

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń będziemy się kontaktować indywidualnie oraz informować o szczegółach.

Koordynator WMiNM
Radek Nagay
radek.nagay@akademiasztuki.eu

Koordynatora WSW:
dr Olga Kiedrowicz-Świtalska
olga.kiedrowicz@akademiasztuki.eu

Przesyłając zgłoszenie wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Akademię Sztuki w Szczecinie.

Administratorem danych osobowych jest Akademia Sztuki w Szczecinie, pl. Orła Białego 2, 70-562 Szczecin.

Inspektor Ochrony Danych w Akademii Sztuki jest dostępny pod adresem e-mail: iod@akademiasztuki.eu.

Czas przetwarzania danych: do końca realizacji projektu „Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY” realizowanego w zakresie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Osoba, która udzieliła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie ma prawo ją cofnąć, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.


Program POWER – czas na szkolenia, warsztaty, kursy!

Drodzy/gie Studenci/tki!
Rozpoczynamy zapisy na warsztaty, szkolenia oraz certyfikowane kursy! A to wszystko w ramach projektu „Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY” realizowanego w zakresie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Moduł 2 w zakresie poniższych wydarzeń dedykowany jest Studentom/Studentkom 2 i 3 roku I stopnia oraz 1 i 2 roku II stopnia na kierunku Grafika oraz Architektura Wnętrz.

Co Was czeka?
Działania podnoszące kompetencje zawodowe, w zakresie przedsiębiorczości oraz komunikacji a konkretnie:

Certyfikowany kurs ArchiCADznajomość oprogramowania ArchiCad to podstawowy wymóg dla kandydata do biura projektowego w branży architektonicznej. Otrzymany międzynarodowy certyfikat zwiększa szanse absolwenta na pracę w biurze projektowym po studiach (liczba miejsc: 8)

Certyfikowane szkolenie PHOTOSHOPznajomość oprogramowania Adobe Photoshop to podstawowy wymóg od kandydata do biura projektowego w branży graficznej i architektonicznej. Otrzymany certyfikat zwiększa szanse absolwenta na pracę w biurze projektowym po studiach (liczba miejsc: 12)

Warsztaty modelarskieumiejętności związane z realizacją własnych projektów znacznie podnoszą jakość usług oferowanych przez absolwentów. Studenci posiadający umiejętności praktyczne w zakresie technologii produkcji obiektów użytkowych zyskują znacznie większe szanse na zdobycie zatrudnienia w branży projektowej (liczba miejsc: 6)

Warsztaty renowacji mebliumiejętność wyszukiwania, identyfikowania i renowacji mebli zabytkowych jest obecnie niezwykle pożądana w branży architektury wnętrz. Wiedza i praktyczne umiejętności z dziedziny renowacji mebli są odpowiedzią na obecne oczekiwania i potrzeby ze strony klientów i inwestorów (liczba miejsc: 10)

Maratony projektowezajęcia z pracodawcami (liczba miejsc: 16)

Desing sketchingwarsztaty projektowego rysunku odręcznego, design sketching jest obecnie poszukiwaną umiejętnością wśród projektantów. Umiejętność czytelnego i szybkiego przedstawiania proponowanych koncepcji i rozwiązań to sposób komunikacji w relacji projektant – klient, gwarantujący nawiązanie porozumienia w kwestii realizacji danej usługi projektowej (ilość miejsc: 12)

Szkolenie interpersonalnewiedza z zakresu autoprezentacji, zachowania podczas wystąpień́ publicznych, formułowania argumentów, radzenia sobie w sytuacjach stresowych (liczba miejsc: 12)

Język angielski zawodowyumiejętności pozwalające każdemu z uczestników na posługiwanie się̨ językiem obcym podczas nawiązywania kontaktów, prezentacji projektów na międzynarodowych konferencjach i prowadzenia współpracy zagranicznej (liczba miejsc: 10)

Każdy Student/Studentka biorący udział w powyższych warsztatach/kursach dodatkowo bierze udział również w szkoleniach grupowych i indywidualnych z doradcą zawodowym!

Jesteś zainteresowany/a? Wypełnij wstępną deklarację – pobierz plik!

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń będziemy się kontaktować indywidualnie oraz informować o datach realizacji, gdyż na każde szkolenia, warsztaty, kursy obowiązuje limit miejsc!

Masz pytania? Napisz do Koordynatora WSW:
dr Olga Kiedrowicz-Świtalska
tel. 508 181 390 / olga. kiedrowicz@akademiasztuki.eu


Program POWER na Wydziale Sztuk Wizualnych to nie tylko staże, to też nowe pracownie!

Prezentujemy pracownie, które wystartowały wraz z nowym rokiem akademickim : Pracownia Typografii i Kaligrafii oraz Pracownia Tkaniny Artystycznej.

Prowadzącym Pracowni Typografii i Kaligrafii  jest prof. zw. Krzysztof Kochnowicz – kierownik Pracowni Projektowania Litery na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, zajmuje się szeroko rozumianą działalnością projektową: typografią, grafiką projektową oraz scenografia teatralną i telewizyjną. Asystentami w pracowni są mgr Kaja Depta-Kleśta oraz mgr Tomasz Świtalski. Prowadzącą Pracowni Tkaniny Artystycznej jest dr hab. Bogusława Koszałka – artystka zajmująca się w swojej twórczości głównie tkaniną unikatową, miniaturą tkacką i malarstwem. Prace dr hab. Bogusławy Koszałki opierają się często na strukturach pochodzących z natury.

Program w pracowniach realizowany jest w całym cyklu roku akademickiego 2018/2019:
Pracownia Typografii i Kaligrafii
– każdy czwartek 11.00-14.00 / 14.15-17.15 – 113/114 CPK – Centrum Przemysłów Kreatywnych
Pracownia Tkaniny Artystycznej
– każda środa 9.00-12.00 / 14.00-17.00 – 212 CPK – Centrum Przemysłów Kreatywnych

Projekt POWER daje możliwości modyfikacji programów kształcenia i dostosowania ich do potrzeb społeczno-gospodarczych na poziomie krajowym i regionalnym, ukierunkowanych na wyposażenie ich w praktyczne umiejętności, głównie z branży kreatywnej i społecznej. Na Wydziale Sztuk Wizualnych w ramach programu zostaną utworzone 3 nowe pracownie we współpracy z przedsiębiorcami: technologii papieru i opakowań, typografii i kaligrafii, tkaniny artystycznej.

Projekt „Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

 


ZAPROSZENIE do udziału w programie stażowym!

Drodzy Studenci 2 roku I stopnia oraz 1 roku II stopnia na kierunku Grafika (specjalność grafika artystyczna i grafika projektowa) zapraszamy do udziału w 2-miesięcznych (8-tygodniowych) stażach dofinansowanych ze środków Funduszy Europejskich w ramach projektu Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY.

Celem staży jest umożliwienie studentom wzbogacenia umiejętności praktycznych i zdobycia doświadczenia zawodowego.

Jesteś zainteresowany/a? Zapoznaj się z regulaminem!

REGULAMIN
zał.1_Karta zgłoszenia
zał.2_Deklaracja_oświadczenie
zał.3_Dziennik
zał.4_Wniosek o refundację kosztów zakwaterowania

Nabór w pierwszej edycji odbywa się do 14.06.2018 do godz. 20.00 (email) lub do 15.06.2018 do godz. 10.00 (sekretariat WSW)

Jeśli jesteś zdecydowany/a wypełnij kartę zgłoszenia (załącznik nr 1) i wyślij do:

Sekretariat WSW:
Agnieszka Jankowska – agnieszka.jankowska@akademiasztuki.eu
Biuro Karier AS:

Ilona Gałka – ilona.galka@akademiasztuki.eu

lub złóż osobiście w gabinecie 106, I pietro, Pałac pod Globusem.

W razie pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem:
dr Olga Kiedrowicz-Świtalska
Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy – graficzną mapę ułatwiającą zrozumienie całej procedury stażowej!