WMiNM

Harmonogram zajęć w ramach projektu Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów – aktualizacja LIPIEC 2019

Pobierz harmonogram (PDF)

 

UWAGA: Certyfikowane szkolenie SOLIDWORKS (nie ujęte w powyższym harmonogramie) odbędzie się 27-30 sierpnia 2019, w godzinach 9:00-16:00, w sali CPK 003.

zakres tematyczny kursów w ramach II modułu programu POWER

Pobierz zakres tematyczny kursów (PDF)

ZAWODOWY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Studenci/tki WMiNM oraz WSW!

Rozpoczynamy zapisy na zawodowy kurs języka angielskiego! A to wszystko w ramach projektu „Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY” realizowanego w zakresie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Zawodowy kurs języka angielskiego dedykowany jest Studentom/Studentkom 2 i 3 roku I stopnia oraz 1 i 2 roku II stopnia na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów oraz Wydziale Sztuk Wizualnych.

Język angielski zawodowy to możliwość zdobycia umiejętności pozwalających każdemu z Uczestników/Uczestniczek na sprawne i skuteczne posługiwanie się̨ językiem obcym podczas nawiązywania kontaktów, prezentacji projektów na międzynarodowych konferencjach i prowadzenia współpracy zagranicznej. Kurs języka angielskiego ukierunkowany jest na słownictwo i zwroty potrzebne w pracy zawodowej w przemysłach kreatywnych – uzupełniony o szybkie metody rozwiązywania typowych problemów językowych w trakcie pracy. 

 

Liczba miejsc: 40 (4 grupy po 10 osób)

Kurs będzie realizowany od marca 2019 do czerwca 2019 roku.

Liczba godzin kursu: 60 godzin w całym cyklu – 4 godziny tygodniowo (1 godzina kursu – 45 minut)

Każdy Student/Studentka biorący udział w powyższym kursie dodatkowo bierze udział również w szkoleniach grupowych i indywidualnych z doradcą zawodowym!

Jesteś zainteresowany/a? Napisz do Wydziałowych Koordynatorów!

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń będziemy się kontaktować indywidualnie oraz informować o szczegółach.

Koordynator WMiNM
Radek Nagay
radek.nagay@akademiasztuki.eu

 

Koordynatora WSW:
dr Olga Kiedrowicz-Świtalska
olga.kiedrowicz@akademiasztuki.eu

Przesyłając zgłoszenie wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Akademię Sztuki w Szczecinie.

Administratorem danych osobowych jest Akademia Sztuki w Szczecinie, pl. Orła Białego 2, 70-562 Szczecin.

Inspektor Ochrony Danych w Akademii Sztuki jest dostępny pod adresem e-mail: iod@akademiasztuki.eu.

Czas przetwarzania danych: do końca realizacji projektu „Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY” realizowanego w zakresie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Osoba, która udzieliła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie ma prawo ją cofnąć, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Warsztaty introligatorskie na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów

Warsztaty introligatorskie, organizowane w ramach programu POWER_Inwestycja w Talenty, mają na celu rozwój  kompetencji zawodowych

studentów i studentek Wydziału Malarstwa i Nowych Mediów.

Termin warsztatów:

14 – 15 grudnia 2018 (piątek-sobota)

godz. 10.00 – 16.00

GoWork | IV piętro | Centrum Przemysłów Kreatywnych

Prowadzenie: Agata Kosmacz

liczba godzin: 12h

Wydział Malarstwa i Nowych Mediów zapewnia wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatów.

 

Harmonogram zajęć w ramach projektu Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów.
Harmonogram zajęć na WMiNM w ramach projektu Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY