Język angielski zawodowy

Rozpoczynamy zapisy na Zawodowy kurs języka angielskiego,

Zawodowy kurs języka angielskiego dedykowany jest Studentom/Studentkom 2 i 3 roku I stopnia oraz 1 i 2 roku II stopnia na Kolegium Sztuk Wizualnych.

Język angielski zawodowy to możliwość zdobycia umiejętności pozwalających każdemu z Uczestników/Uczestniczek na sprawne i skuteczne posługiwanie się̨ językiem obcym podczas nawiązywania kontaktów, prezentacji projektów na międzynarodowych konferencjach i prowadzenia współpracy zagranicznej. Kurs języka angielskiego ukierunkowany jest na słownictwo i zwroty potrzebne w pracy zawodowej w przemysłach kreatywnych – uzupełniony o szybkie metody rozwiązywania typowych problemów językowych w trakcie pracy. 

Liczba miejsc: 10 (1 grupa – zajęcia będą realizowane raz w tygodniu)

Liczba godzin kursu: 60 godzin w całym cyklu (Kurs będzie realizowany od lutego 2020 do maja/czerwca 2020)

Prowadzący: Rick Butler

Każdy Student/Studentka biorący udział w powyższym kursie dodatkowo bierze udział również w szkoleniach grupowych i indywidualnych z doradcą zawodowym!

Jesteś zainteresowany/a? Napisz! Czekamy na zgłoszenia do końca stycznia – karty zgłoszenia dostępne w gabinecie 106 u p.Agnieszki Jankowskiej lub u Koordynatorki Kolegium Sztuk Wizualnych.

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń będziemy się kontaktować indywidualnie oraz informować o szczegółach. Osoby, które już złożyły zgłoszenia są wpisane na listę Uczestników/czek.

Kontakt – Koordynatorka Kolegium Sztuk Wizualnych:
olga.kiedrowicz@akademiasztuki.eu