Ruszają zapisy na kurs Blendera!

Drodzy/gie Studenci/tki!
Ruszają zapisy na Certyfikowany KURS BLENDER ! A to wszystko w ramach projektu „Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY” realizowanego w zakresie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Moduł 2 w zakresie poniższych wydarzeń dedykowany jest Studentom/Studentkom 2 i 3 roku I stopnia oraz 1 i 2 roku II stopnia – na Wydziale Architektura Wnętrz, Grafika, Sztuka Mediów i Wzornictwo!

CERTYFIKOWANY KURS BLENDER trwa 4 dni – 5-8 listopada 2019 i realizuje program na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Każdy Uczestnik/czka po szkoleniu otrzymuje certyfikat.

Każdy Student/Studentka biorący udział w powyższych warsztatach/kursach dodatkowo bierze udział również w szkoleniach grupowych i indywidualnych z doradcą zawodowym – p.Mają Kornel.

Jesteś zainteresowany/a? Wypełnij wstępną deklarację – dostępną u koordynatorów programu.

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń będziemy się kontaktować indywidualnie oraz informować o szczegółach realizacji, gdyż na każde szkolenia, warsztaty, kursy obowiązuje limit miejsc.

UWAGA! Prosimy o potwierdzenie udziału (drogą e-mailową) Studentów/ek, którzy/e już byli/były zapisane na powyższy kurs.

Masz pytania?
Wydział Architektury Wnętrz i Wydział Grafiki
Olga Kiedrowicz-Świtalska
olga. kiedrowicz@akademiasztuki.eu

Wydział Sztuki Mediów i Wydział Wzornictwa

Marlena Karpa
marlena.karpa@akademiasztuki.eu